Hledat
  Hledat...
  Nenalezeny žádné produkty s tímto názvem nebo popisem.
  Kontakt
  Všechny kategorie
  Uživatelské menu

  Dodací a platební podmínky

  Dopravné

  V ceně dopravy je zahrnuto balné odpovídající vysokým nárokům na bezpečnou přepravu křehkého zboží. Dopravné v rámci ČR je účtováno dle typu převzetí zboží takto:

  Osobní odběr - ZDARMA

  •  v expedičním skladu výrobního závodu Amirro s.r.o. v Čelákovicích - na adrese Křižíkova 1859 - otevírací doba: Po - Pá 7 - 15:30h, tel:  +420 326 997 384.
  • po předchozí telefonické domluvě (+420 326 997 384), lze zboží vydat i mimo otevírací dobu skladu
  • návštěvní řád Amirro, s.r.o. ke stažení zde


  Přepravní službou v rámci ČR:

  • Pokud je hodnota objednávky vyšší než 3500 Kč včetně DPH:   ZDARMA                                
  • Při hodnotě objednávky nižší než 3500 Kč včetně DPH:  300 Kč vč. DPH
  • Doručujeme i do zahraničí - nejčastěji SR - cena dopravy se odvíjí od poštovního směrovacího čísla - prosím sdělte nám dodací adresu včetně PSČ a my vám výši dopravného ověříme a sdělíme. 

  Uloženka:

  • vyzvednutí zboží na jednom z výdejních míst Uloženka:128 Kč (tj. 155 Kč vč. DPH), v příp. platby dobírkou také dobírečné 83 Kč (tj. 100 Kč vč. DPH).
  • vyzvednutí zboží na jednom z výdejních míst Uloženka ve Slovenské republice: 43 Euro, při hodnotě objednávky větší než 250 Euro vč. DPH je Uloženka SK ZDARMA
  • !!Upozornění!! Uloženka.cz - je využitelné jen pro zásilky do 20 kg a pro součet stran (a+b+c) max 175 cm vč. balení pro maximální délku jedné strany 100cm a zboží je nezbytné vyzvednout do 3 dnů.

   

  Přepravní službou do zahraničí:

        Slovensko​

  •  cena dopravy se odvíjí od poštovního směrovacího čísla - prosím sdělte nám dodací adresu včetně PSČ a my vám výši dopravného ověříme a sdělíme, průměrná cena se pohybuje okolo 47
  • Pokud je hodnota objednávky vyšší než 250€:   ZDARMA                                
  • Doručujeme i do dalších států - cena dopravy se odvíjí od poštovního směrovacího čísla - prosím sdělte nám dodací adresu včetně PSČ a my vám výši dopravného ověříme a sdělíme. . 


 • Platební možnosti

  Platba v hotovosti nebo platební kartou v expedičním skladu v Čelákovicích 

  Zboží zaplatíte hotově nebo kartou v expedičním sladu.

  Platba dobírkou v hotovosti

  Zboží zaplatíte přepravci v hotovosti při dodání, přímo na Vámi určené adrese.

  Platba předem - převodem na účet 

  Po odeslání košíku Vám budou na e-mailovou adresu odeslány detaily k platbě.

  Čísla účtů:    Platby v CZK -  ČSOB:  275834346/0300     

                                                  IBAN: CZ10 0300 0000 0002 7583 4346 

                                                  SWIFT/BIC: CEKOCZPP  

                        Platby v EUR  - částku v EUR uvidíte po překliknutí měny v panelu v pravém horním rohu úvodní stránky tohoto eshopu:

                                                  ČSOB:  275834362/0300  

                                                  IBAN: CZ63 0300 0000 0002 7583 4362

                                                  SWIFT/BIC: CEKOCZPP

  Při platbě převodem bude zboží odesláno až po připsání peněz na náš účet.

  Platba přes internetovou platební bránu ComGate

  ComGate je internetová platební brána pro rychlé a bezpečné platby kartou (umožňuje platby tuzemskými i zahraničními kartami asociací MasterCard, VISA, a podporuje také platby digitální peněženkou AplePay (GoPay již brzy) a online rychlé bankovní převody. Telefonická podpora Comgate 8 - 20 h:  228 229 582


  Termín dodání

  Po obdržení objednávky zasíláme e-mailem zákazníkovi její potvrzení včetně informace o termínu expedice. Při platbě na dobírku zboží odesíláme nejčastěji druhý den od obdržení objednávky, při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na náš bankovní účet. Přepravní služba zásilku doručuje zpravidla do 24 hodin od převzetí k dopravě.

  Doprava přepravní službou
  K rozesílání zásilek je využíváno převážně dopravní služby Gebrüder Weiss (GW). Řidiči GW obvykle volají předem. Termín dodání se může měnit při mimořádných a nepředvídatelných případech. Čas rozvozu je Po – Pá od 8 do 17 hod. Vaše dotazy ohledně termínu nebo času dodání (po potvrzení termínu z e-shopu Amirro) zodpoví na tel. 224 726 222 v pracovní dny od 8 do 16 hod. Oznamte prosím, že jste zákazníkem firmy Amirro. Celková cena zásilky se skládá z ceny zboží a ceny dopravného, které je uvedeno v objednávkovém formuláři.

  Termín dodání
  Upřesníme v potvrzovacím e-mailu po obdržení Vaší objednávky. Standardně  zboží odesíláme do 2 až 4 pracovních dní od objednání, případně připsání platby na náš účet. U objednávek nakonfigurovaných produktů na míru je doba výroby cca 21 dní od připsání platby na náš účet (výrobky na míru je vždy třeba uhradit předem).

  Převzetí zásilky
  Objednané zboží je doručeno na zákazníkem zadanou adresu doručení, případně je možno si ho vyzvednout osobně v expedičním skladu v Čelákovicích. Doporučujeme zboží ihned po převzetí řádně prohlédnout a zkontrolovat. Zjevně poškozené zboží nepřebírejte a neprodleně nás informujte. Pokud zjistíte vadu zboží po převzetí zboží, informujte nás nejpozději do 1 pracovního dne od převzetí zásilky. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Pokud si objednáváte více kusů zrcadel a výrobků a zašleme vám je v přepravní bedně na vratné europaletě - pak si prosím důkladně překontrolujte, že v bedně nic nezůstalo. Řidič přepravní služby je povinen počkat až 15 minut, než si zboží z vratného obalu převezmete. V případě, že by řidič odmítl počkat do 15 minut na vrácení palety, tak prosím toto nahlaste na dispečink GW na tel. +420 224.726.222

 • Zboží bylo přidáno do porovnání

  Prosím čekejte...
  Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později