Hledat
  Hledat...
  Nenalezeny žádné produkty s tímto názvem nebo popisem.
  Kontakt
  Všechny kategorie
  Uživatelské menu

   

   

  Zrcadla.cz je e-shop firmy Amirro,
   

  na kterém můžete nakoupit od největšího výrobce zrcadel v ČR s mnohaletou tradicínapřímo bez prostředníků.

  Počátky rodinné společnosti AMIRRO, s.r.o. se datují do roku 1992. Byla založena jako společnost  specializující se na výrobu a opracování zrcadel a plochého skla. Hlavní výrobní závod je umístěn v Čelákovicích nedaleko Prahy, pracoviště v Uhlířských Janovicích se specializuje na opracování malých dílů, jako jsou skleněné pilníky na nehty, pedikúrní nástroje a lustrové dílce.

  Zakládáme si na poctivé řemeslné práci, vyrábíme zrcadla a skleněné výrobky s dlouhou životností, používáme ty nejlepší materiály a technologie.  Rozvíjíme tradiční řemeslo využitím moderních postupů, investujeme do nových technologií zpracování skla, kterými jsou řezání, broušení, fazetování, rilování, pískování a naší nejnovější technologií je laserové gravírování.   

  U nás najdete široký výběr produktů: od klasických zrcadel různých tvarů a mnoha designů, přes zrcadla k nalepení, zrcadla s potiskem, zrcadla s poličkou, zrcadla s osvětlením až po chytrá zrcadla, skleněné poličky, sklad pod kamna a různé doplňky. Pokud si nevyberete z naší typizované nabídky, rádi Vám vyrobíme zrcadlo, skleněné poličky či sklo pod kamna na míru dle vašeho přání. Nejoblíbenější modely si nově můžete navolit, nacenit a objednat sami pomocí ON-LINEKONFIGURÁTORU přímo na tomto e-shopu.

  Poskytujeme odborné poradenství, individuální přístup a podporu svým zákazníkům včetně zakázkové výroby: můžete si u nás objednat tradiční i netradiční řešení na míru. Snažíme se vyhovět i těm nejsložitějším požadavkům našich zákazníků a jsme připravení k tomu hledat nové postupy výroby.

  Kvalitní vstupní suroviny a ekologická výroba. Pro výrobu našich výrobků používáme kvalitní sklo a zrcadlovinu z výrobních závodů světově uznávané firmy AGC v západních Čechách. Pro zrcadla s osvětlením využíváme úsporné LED technologie. Dbáme na ekologickou výrobu použitím odpovídajících recyklovatelných vstupních surovin (sklo, papírové obaly), ale i sofistikovaným odpadním hospodářstvím v naší firmě.

  Zboží bylo přidáno do porovnání

  Prosím čekejte...
  Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později