Hledat
  Hledat...
  Nenalezeny žádné produkty s tímto názvem nebo popisem.
  Kontakt
  Všechny kategorie
  Uživatelské menu

   

   

  Zrcadla.cz je e-shop firmyAmirro,
   

  na kterém můžetenakoupit od největšího výrobce zrcadel v ČR s mnohaletoutradicínapřímo bezprostředníků.

  Počátky rodinnéspolečnosti AMIRRO, s.r.o. se datují do roku 1992. Byla založena jakospolečnost  specializující se na výrobu a opracování zrcadela plochéhoskla. Hlavní výrobní závod je umístěn v Čelákovicích nedaleko Prahy,pracoviště v Uhlířských Janovicích se specializuje na opracovánímalých dílů, jako jsou skleněné pilníky na nehty, pedikúrní nástroje a lustrovédílce.

  Zakládáme si napoctivé řemeslné práci,vyrábíme zrcadla a skleněné výrobky s dlouhou životností, používáme tynejlepší materiály a technologie.  Rozvíjíme tradiční řemeslo využitímmoderních postupů, investujeme do nových technologií zpracování skla, kterýmijsou řezání, broušení, fazetování, rilování, pískování a naší nejnovějšítechnologií je laserové gravírování.   

  U nás najdete široký výběr produktů: od klasických zrcadel různých tvarů a mnohadesignů, přes zrcadla k nalepení, zrcadla s potiskem, zrcadlas poličkou, zrcadla s osvětlením až po chytrá zrcadla, skleněnépoličky, sklad pod kamna a různé doplňky. Pokud si nevyberete z našítypizované nabídky, rádi Vám vyrobíme zrcadlo, skleněné poličky či sklo podkamna na míru dle vašeho přání. Nejoblíbenější modely si nově můžete navolit,nacenit a objednat sami pomocíON-LINEKONFIGURÁTORU přímo na tomto e-shopu.

  Poskytujeme odborné poradenství, individuální přístup a podporusvým zákazníkům včetně zakázkové výroby: můžete si u nás objednat tradiční inetradiční řešení na míru. Snažíme se vyhovět i těm nejsložitějším požadavkůmnašich zákazníků a jsme připravení k tomu hledat nové postupyvýroby.

  Kvalitní vstupní suroviny a ekologická výroba. Pro výrobu našich výrobkůpoužíváme kvalitní sklo a zrcadlovinu z výrobních závodů světově uznávanéfirmy AGC v západních Čechách. Pro zrcadla s osvětlením využívámeúsporné LED technologie. Dbáme na ekologickou výrobu použitím odpovídajícíchrecyklovatelných vstupních surovin (sklo, papírové obaly), ale i sofistikovanýmodpadním hospodářstvím v naší firmě.

  Zboží bylo přidáno do porovnání

  Prosím čekejte...
  Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později