Hledat
  Hledat...
  Nenalezeny žádné produkty s tímto názvem nebo popisem.
  Kontakt
  Všechny kategorie
  Uživatelské menu

  Vítejte na e-shopu Zrcadla.cz, v největším

  specializovaném obchodě se zrcadly vČeské

  republice!

  Zde nakupujete od největšího výrobce zrcadel v ČRAmirro, s.r.o.,  od firmy  s mnohaletou tradicí, napřímo bez prostředníků.

  Nabízíme Vám příznivé ceny za výrobky nejvyšší kvality, zajímavé akční nabídky, u zaregistrovaných obchodních partnerů poskytujeme cenové rabaty podle odebraného množství - po přihlášení zde nakupujete za aktuální ceny po odečtení rabatu.  

  Zakládáme si na poctivé řemeslné práci, vyrábíme zrcadla a skleněné výrobky s dlouhou životností, používáme ty nejlepší materiály a technologie.  Rozvíjíme tradiční řemeslo využitím moderních postupů, investujeme do nových technologií zpracování skla, kterými jsou řezání, broušení, fazetování, rilování, pískování a naší nejnovější technologií je laserové gravírování.

  U nás najdete široký výběr produktů: od klasických zrcadel různých tvarů a mnoha designů, přes zrcadla k nalepení, zrcadla s potiskem, zrcadla s poličkou, zrcadla s osvětlením až po chytrá zrcadla, skleněné poličky, sklad pod kamna a různé doplňky. Pokud si nevyberete z naší typizované nabídky, rádi Vám vyrobíme zrcadlo, skleněné poličky či sklo pod kamna na míru dle vašeho přání. Nejoblíbenější modely si nově můžete navolit, nacenit a objednat sami pomocí on-line konfigurátoru  přímo na tomto e-shopu.

  Rychlá a spolehlivá expedice po celé ČR - většinu výrobků máme na našem skladě a můžeme je obratem expedovat přímo k vám po celé ČR. S jejich bezpečným zabalením a přepravou máme mnohaleté zkušenosti, nemusíte se tak bát nakoupit z pohodlí Vašeho domova.

  Poskytujeme odborné poradenství, individuální přístup a podporu svým zákazníkům včetně zakázkové výroby:  můžete si u nás objednat tradiční i netradiční řešení na míru. Snažíme se vyhovět i těm nejsložitějším požadavkům našich zákazníků a jsme připravení k tomu hledat nové postupy výroby.

  Kvalitní vstupní suroviny a ekologická výroba. Pro výrobu našich výrobků používáme kvalitní sklo a zrcadlovinu z výrobních závodů světově uznávané firmy AGC v severních Čechách. Pro zrcadla s osvětlením využíváme úsporné LED technologie. Dbáme na ekologickou výrobu použitím odpovídajících recyklovatelných vstupních surovin (sklo, papírové obaly), ale i sofistikovaným odpadním hospodářstvím v naší firmě.


  Zde  si můžete přečíst, jak s námi byli naši zákazníci spokojeni.   Děkujeme za důvěru. 


  Lucie Hronová, jednatelka Amirro/Zrcadla.cz  Zboží bylo přidáno do porovnání

  Prosím čekejte...
  Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později