Hledat
  Hledat...
  Nenalezeny žádné produkty s tímto názvem nebo popisem.
  Kontakt
  Všechny kategorie
  Uživatelské menu

  Jak používat konfigurátor

  Novinkou na našem e-shopu je možnost nakonfigurovat si zrcadlo v rozměrech na míru přímo dle vašich potřeb a přání.

  Pokud nenajdete v dané kategorii zrcadlo dle vámi požadovaných rozměrů, můžete použít pro nejoblíbenější modely např. CRYSTAL, CORNER, OBSIDIAN,GRINDED, PURE, LUMINA, LUNA  konfigurátor. Najdete jej na konci přehledu dostupných variant příslušných výrobků. 

  Zvolte požadované rozměry vepsáním do pole výška a šířka nebo posuvníkem a příp. další doplňky u daného modelu a konfigurátor vám ihned spočítá cenu včetně případných doplňků. Pokud si chcete objednat zrcadlo na výšku, ale pole Výška zrcadla vám umožní max. 1100 mm, vyplňte prosím požadované rozměry obráceně, tj. do pole Šířka uveďte požadovanou výšku a do pole Výška zase šířku, příp. upřesněte v poznámce. Cena zrcadla zůstane stejná (pozn. Toto platí jen u zrcadel bez osvětlení). 

  Volba způsobu zavěšení zrcadla: Většinu zrcadel si můžete objednat v provedení bez závěsů(vhodné k nalepení na podklad) - montážní materiál, jako jsou samolepící oboustranné pásky, silikony či jiné úchyty zrcadel naleznete v kategorii Doplňky a můžete si je koupit samostatně. Vyberete-li si, že závěsy jen přiložíme - můžete si je  nalepit sami (např. pokud již skobičky ve zdi máte a potřebujete dodržet stejný rozestup, abyste nemuseli znovu vrtat) - k zrcadlu přiložíme komplet, který obsahuje 2x přilepovací závěsný plech s oboustrannou lepící páskou, tubičku silikonu, návod na přilepení závěsů na zrcadlo, 2 x hmoždinky do zdi (beton/cihla) o průměru 8 mm se skobičkami a 2x samolepící pěnový odstup zrcadla od zdi. Nebo závěsy na zrcadlo i nalepíme. V tomto případě lepíme závěsy automaticky na výšku i na šířku, tj. můžete si vybrat, jakým směrem zrcadlo pověsíte a nemůžete se při objednání splést. K závěsům také přikládáme hmoždinky do zdi (beton/cihla) o průměru 8 mm se skobičkami. 

  Po vyplnění a odeslání objednávkového formuláře vám zašleme během 2 pracovních dní shrnutí Vaší objednávky, spolu se zálohovou fakturou a předpokládaným termínem výroby. U zrcadel na míru vyžadujeme úhradu celé částky dle zálohové faktury předem. Výrobní lhůta je dle složitosti výroby obvykle2 - 3 týdny od připsání částky na náš účet. 

  Zrcadla na míru Vám můžeme vyrobit i se zkosením do podkrovních prostor - naceníme Vám dle Vašeho nákresu.

  Pokud budete potřebovat nadrozměrné zrcadlo (např. 200 cm), které Vám konfigurátor již neumožní navolit, tak nás prosím neváhejte kontaktovat. Prověříme naše výrobní a přepravní možnosti, a pokud to bude možné vyrobit, sdělíme Vám naši cenovou nabídku (je třeba započítat speciální bytelný dřevěný přepravní obal). 
   

   


  Zboží bylo přidáno do porovnání

  Prosím čekejte...
  Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později