Hledat
  Hledat...
  Nenalezeny žádné produkty s tímto názvem nebo popisem.
  Kontakt
  Uživatelské menu

  Jak čistit zrcadlo

  Zrcadlo ošetřujte nejlépe ČISTOU VODOU pomocí bavlněného hadříku a vždy ho rychle a důkladně osušte, především jeho hrany, aby se nedostala do zrcadla ze stran voda a nepoškodila ho. 

  Nepoužívejte prostředky pro čištění oken - mnoho čistících prostředků obsahujících sloučeniny na bázi chlóru může způsobit závadu známou jako "černá hrana", pokud je čistící prostředek ponechán příliš dlouho v kontaktu s hranou zrcadla. 

  Dále Vám doporučujeme čištění zrcadel "SUCHOU CESTOU" - nasucho pomocí Čistící vaty na leštění zrcadel, kterou na našem e-shopu zakoupíte pod číslem výrobku 810-751 v sekci Doplňky/Montážní materiál.

  TIP: Pokud máte na zrcadle usazeniny nebo stopy po vodě, vyzkoušet můžete některou ze surovin, kterou má doma v kuchyni snad úplně každý. Tím prvním pomocníkem je citrón, který smícháte s vodou, tato kombinace je ideální pro odstranění vodního kamene. Na obzvlášť odolné usazeniny použijte vinný ocet. Podobně působí také jedlá soda smíchaná s kapkou vody, ze kterých vytvoříte pastu. Vždy ale dbejte, aby nedošlo ke kontaktu těchto prostředků s hranou zrcadla, kterou by kyselé či agresivní suroviny mohly nenávratně poškodit.  Zobrazit košík

  Zboží bylo přidáno do porovnání

  Prosím čekejte...
  Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později